Jakie wyróżniamy metody przedłużania rzęs?

Jakie wyróżniamy metody przedłużania rzęs?

Najczęściej stosowana jest tak zwana metoda 3:1. Polega ona na przyklejaniu trzech włosków do jednej naturalnej rzęsy. Warto także wspomnieć o metodzie 2:1. Sytuacja wtedy wygląda analogicznie. Przyklejamy wtedy dwa włoski do jednej rzęsy. Otóż, przedłużanie rzęs jest zabiegiem, który powinno się wykonywać tylko i wyłącznie w salonie kosmetycznym.

Jakie są rodzaje rzęs?

Kiedy wybraliśmy już sposób przedłużania rzęs, pora na wybór odpowiedniego materiału, z którego takie rzęsy będą wykonane. Odradza się z wiadomych powodów norki. W ostatnich czasie sporą popularnością cieszą się te jedwabne. Są one stosunkowo miękkie. W dotyku praktycznie ich nie czuć i wyglądają idealnie. Wyglądem nie różnią się od naturalnych rzęs. Może jeszcze dokonać wybór wśród rzęs syntetycznych. Jednak są one sztywne i potrafią kłuć, co nie jest przyjemnym doświadczeniem. Jak długo trwa zabieg przedłużania rzęs?

Taki zabieg może trwać około dwóch godzin. Jest to niezwykle ważne, gdyż zabieg, który jest wykonywany w pośpiechu nie będzie udanym zabiegiem. Musimy mieć tego świadomość.

Comments are closed.