Nadzwyczajna praca

Nadzwyczajna praca

Nie ma osób niewłaściwych w zawodzie statysty. Poszukiwane są różne typy urody, w różnym wieku. Niekiedy potrzebne są dziewczyny z długimi włosami i oczami niebieskimi w wieku 25-35 lat, kiedy indziej mężczyźni z włosami, z wąsem, ogoleni na gładko lub kobiety o siwych włosach, przy kości, w wieku 50-60 lat. Każdy może spróbować swoich sił. Jeśli interesuje Cie taka praca, zgłoś się do takiego miejsca jak agencja statystów i próbuj swoich sił.

Dlaczego warto zostać statystą?

Statysta znajduje się za każdym razem w całkowicie nowej sytuacji i otoczony jest zupełnie nowymi ludźmi, z którymi dobrze jest zamienić kilka słów, choćby po to, aby się dowiedzieć czy wiadomo o której będzie przerwa, lub czy zdjęcia mają opóźnienie. Nieśmiałość chowamy do rękawa i zagadujemy, i starszych i młodszych. Jeśli chcesz przełamać nieśmiałość spróbuj swoich sił i skorzystaj z takiej opcji jak agencja statystów. Nigdy nie wiadomo kim są osoby, które wraz z nami znalazły się w tej sytuacji. Niektóre są aktorami, inni śpiewakami, modelkami, projektantkami ubrań, inni zawodowymi statystami. Jedno jest dla nich wszystkich wspólne wszyscy chcą coś robić, coś osiągnąć lub zmienić. Nie siedzą na laurach, które wiadomo, że wcześniej czy później zwiędną ,nie mają podejścia, że na pewno się nie uda i nie ma sensu. Są zdeterminowani. Jeśli chcesz otaczać się takimi osobami i zmienić swoje życie weź pod uwagę taką opcję jak agencja statystów. Gdy statysta decyduje się na wzięcie udziału w konkretnej produkcji, może robić rzeczy jakich normalnie w życiu by nie robił.

Oznacza to oczywiście przygody i zwykłą radość z życia, które jest ciekawe. Rutyna jest dobra w niewielkim zakresie, nie jest dobra gdy wszystko robisz rutynowo i nie ma miejsca w twoim życiu na spontaniczność. To oznacza szybkie starzenie się. Doza spontaniczności i ciekawości życia pozwalają nam na zachowanie elastyczności i radości. Dlatego jeśli czujesz, ze jest to zawód dla Ciebie, próbuj swoich sił, nie masz nic do stracenia, a do zyskania bardzo dużo.

Comments are closed.