Obsługa prawna firm Wrocław – rodzaje usług dla firm

Obsługa prawna firm Wrocław – rodzaje usług dla firm

Wrocław jest wspaniałym miastem z wieloma firmami, które rozwijają nasz kraj. Jednak każda z tych firm może mieć problemy z prawem i dlatego warto zacząć współpracę z profesjonalnym prawnikiem, który pomoże w kompleksowej obsłudze prawnej twojej firmy.

1. Obsługa prawna firm Wrocław – rodzaje usług

2. Obsługa prawna firm Wrocław – kto pomoże?

Obsługa prawna firm Wrocław – rodzaje usług

Profesjonalna obsługa prawna firm Wrocław zapewnia różnorodne usługi prawne, które mają na celu pomoc w codziennej pracy firmy. Niektóre z tych usług warte wymieniania są następujące:

– doradztwo w zakresie bieżących problemów prawnych – obsługa prawna firm we Wrocławiu głównie jest nastawiona na bieżącą pomoc. Dotyczy to sporządzania umów oraz wezwań do zapłaty za wykonane usługi. Prawnik jest osobą godną zaufanie, dlatego wielu pracowników chętnie skorzysta z ich pomocy na etapie rozwiązywania problemów z klientami lub z kontrahentami.

– sporządzanie aktów wewnątrz firmy – prawnik w firmie również zajmuje się przygotowaniem umów pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem lub pomiędzy klientem a podwykonawcą. Osoba ta jest również odpowiedzialna za przygotowanie regulaminów oraz informacji na temat RODO.

– sprawy związane ze zmianą struktury firmy – prawnik lub radca prawny zajmuje się również wszelkimi zmianami w spółce. Mowa tutaj o podziale spółki, o jej przekształceniu bądź likwidacji. Prawnik pomoże przygotować odpowiednie dokumenty, które będą niezbędne do finalizacji danej zmiany w przedsiębiorstwie.

– rozwiązywanie problemów prawa pracy – kompleksowa obsługa prawna firm we Wrocławiu również obejmuje rozwiązywanie problemów spowodowanych na linii pracodawca – pracownik. To właśnie prawnik w firmie, dba o przestrzegania prawa pracy, mimo że również jest pracownikiem firmy. Co więcej, taki pracownik pomaga w stworzeniu umów o pracę oraz umów lojalnościowych pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą.

– opracowanie zamówień publicznych – doświadczony prawnik zajmuje się również opracowywaniem zamówień publicznych. Jest to ważna rola w każdej dużej, państwowej instytucji, która dba o transparentność.

– reprezentowanie przedstawicieli przedsiębiorstwa przed sądem – prawnik w firmie będzie również pomocny jeśli będzie musiał pomóc w przygotowaniu do rozprawy sądowej. Warto również zauważyć, że prawnik zazwyczaj reprezentuje firmę w sądzie.

Obsługa prawna firm Wrocław – kto pomoże?

Jeśli szukasz odpowiedniej osoby do obsługi prawnej firm we Wrocławiu, to dobrze znalazłeś/znalazłaś. Znany prawnik we Wrocławiu, Pan Wojciech Podgórski zajmuje się każdą firmą, niezależnie od jej problemów prawnych oraz wielkości firmy. Prawnik wraz z zespołem z swojej kancelarii adwokackiej przyjmuje interesantów codziennie od poniedziałku do piątku, od godziny 9 do 17 we Wrocławiu na ul. Plac Świętego Macieja 21 lokal 4. Zalecany jest kontakt telefoniczny przed przybyciem.

Comments are closed.