Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe dla każdego

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe dla każdego

Żeglarstwo jest bez wątpienia wspaniałym hobby, które z jednej strony pozwala na zwiedzanie świata od strony wody, a z drugiej na docieranie do lądu i to często do najtrudniej dostępnych miejsc. Dlatego też cieszy się tak wielką popularnością wśród hobbystów – daje możliwość poczucia prawdziwej wolności, a także zwiedzania świata z największą efektywnością. Jako pasjonaci żeglarstwa, pragniemy zaprosić państwa w organizowane przez nas rejsy – zarówno szkoleniowe, na których można zdobyć certyfikat ISSA http://talar-jachting.pl/przepisy-szkoleniowe-issa/, jak również wypoczynkowe, w trakcie których będziecie mieli możliwość wypocząć i zwiedzić wspaniałe miejsca. Dysponujemy ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, byliśmy już w wielu miejscach i wciąż odwiedzamy nowe, w związku z czym możemy nazwać siebie specjalistami i zaproponować każdemu z państwa najlepsze warunki do żeglowania. Nasze rejsy są profesjonalne, dokładnie zaplanowane i z całą pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób – tak, jak robiły to do tej pory.

Rejsy szkoleniowe ISSA i wypoczynkowe

Zapraszamy wszystkich z państwa do zapoznania się z naszą ofertą na rejsy szkoleniowe, w trakcie których przekazujemy wam całą wiedzę jaką posiadamy na temat danego zagadnienia – zarówno w teorii, jak również w praktyce. Dzięki temu macie możliwość zdobycia nowych umiejętności i odpowiedniego przygotowania się do egzaminu, który zdacie bez problemu i w ten sposób uzyskacie certyfikat ISSA uprawniający do kierowania jachtem w określonych miejscach. Zapewniamy szeroki wybór możliwości, a także profesjonalną obsługę naszych skipperów, którzy jak mało kto znają się na swoim fachu i służą swoją pomocą w każdej sytuacji.

Zapraszamy również na wspaniałe wakacje – zarówno pod okiem sternika, jak również na jachcie, który samodzielnie będziecie państwo kierować dokładnie tam, gdzie zechcecie. Kursujemy po ciepłych, najpiękniejszych krajach, takich jak Grecja, Chorwacja, a nawet Tajlandia i w związku z tym jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Comments are closed.