Sprzątanie pomieszczeń po remontach – oferta

Sprzątanie pomieszczeń po remontach – oferta

Sprzątanie po remoncie Warszawa to jedna z propozycji naszej instytucje sprzątającej. Adresujemy ją do każdego lokalu, mieszkania, domu czy pojedynczego biura, w których jak najbardziej upływa się remont i wypada pomyśleć o oczyszczeniu połączonego z nim popłochu i brudu.

Sprzątanie po remoncie Warszawa – kierunek usługi

Remonty w większości wypadków łączą się z „brudną robotą”. Zdobienie, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, wynagrodzenie w naturze podłóg – to czynności, które przez cały czas pozostawiają ślady, nie bacząc na ubezpieczeń. Przy remoncie nagromadza się gargantuiczna ilość kurzu poremontowego, który jeżeli nie pozostanie wykasowany od biedy ekspresowo, z upływającym czasem stanie się zarzewiem problemów.
Jeżeli więc potrzebujecie Państwo błyskawicznego, precyzyjnego i bezproblemowego posprzątania po remoncie, zachęcamy do współpracy. Na miejsce zamówienia wysyłamy obeznane drużyny porządkujące, które dzięki bezusterkowym technikom polerowania oraz korzystaniu z najlepszego ekwipunku i preparatów czyszczących, robią swoją pracę na największym poziomie.

Sprzątanie po remoncie warszawa przez naszych pracowników odbywa się niespiesznie, dzięki po kiego praca jest przetwarzana fachowo i wydajnie. Wpierw zajmujemy się potencjalnym odgruzowaniem podłóg, żeby mieć zażyły dostęp do pozostałych elementów domku. Zapoczątkowujemy sprzątanie od góry, tj. odkurzamy stropy, szorujemy lampy i szlachetne części sprzętów, sprzątając z nich pozostałości po farbkach czy klejach. Wykorzystując specjalnych, przeznaczonych ku temu preparatów, polerujemy szyby okien jak i szklane części meblościanek. Na końcu zajmujemy się celnym wyczyszczeniem podłóg. Zaczynamy od celnego ich odkurzenia, dzięki w jakim celu pozbywamy się pyłu poremontowego, a dzięki pomocnym końcówkom, jest to realne też w najszczelniejszych zakamarkach. Odkurzacze przemysłowe, jakimi się posługujemy+ są wyposażone w ponadprogramowe pozostałości, dzięki którym są bezpieczne dla podłogi, nie powodując uszkodzenia jej nawierzchni. Na koniec, oblewamy podłogi, za sprawą mopów i odpowiednich do typu podłogi preparatów.

Comments are closed.