Zapewnij dziecku bezpieczny sen

Zapewnij dziecku bezpieczny sen

Podczas snu dziecko może odpocząć po godzinach spędzonych na poznawaniu świata. Rolą rodzica jest zapewnienie mu warunków do spokojnego oraz przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku w spokojnej, przytulnej atmosferze. Ochraniacz do łóżeczka wywiąże się z tego zadania w stu procentach!

Wszyscy wiemy jak skonstruowane jest dziecięce łóżeczko. Zazwyczaj drewniane szczebelki gwarantują maluchowi kontakt z rodzicami będącymi obok, ale mogą stanowić zagrożenie. Dzieci często wiercą się w swoich łóżeczkach, przez co mogą uderzyć się w ten element. Aby temu zapobiec wystarczy założyć ochraniacz do łóżeczka. A jaki jest idealny ochraniacz? Oprócz wykonania z odpowiednich materiałów powinien wyglądać estetycznie. Stonowane kolory i ciekawe wzory sprawią, że dziecko będzie czuło się dobrze w takiej atmosferze i szybko zaśnie.

Wybór odpowiedniego ochraniacza nie powinien być trudny. Jeżeli zajrzycie na tinystar.pl będziecie mogli zapoznać się z widniejącą tam ofertą. Każdy ochraniacz do łóżeczka wykonywany jest własnoręcznie z wysokiej jakości antyalergicznych materiałów, a mięciutkie wypełnienie zapewnia odpowiednią ochronę Waszego malucha. Ochraniacze posiadają wygodne zaczepy, które łatwo doczepiać do szczebelków łóżeczka.

Odpowiednio dostosowana długość sprawdzi się w łóżeczkach o różnych wymiarach, dzięki temu niezależenie od tego, w jakim łóżku śpi Twoja pociecha, ochraniacz będzie pasował idealnie.

A jaki wzór wybrać? Aby nic nie zaburzyło snu malucha, którego wzrok reaguje na zbyt jaskrawe kolory, należy wybierać bardziej stonowane barwy. Łączenie szarości i bieli oraz miętowej barwy w połączeniu z różowymi lub niebieskimi detalami sprawia, że dzieci czują się dobrze oraz bezpiecznie. Warto dobrać kolory ochraniacza do wystroju pokoju, w którym stoi łóżeczko. Dzięki temu maluszek nie będzie miał problemów z rozróżnianiem kolorów, które występują w jego otoczeniu – to także pomoże w jego ważnym na początkowych etapach życia rozwoju.

Comments are closed.