Zapraszamy na nasz czarter

Zapraszamy na nasz czarter

Palące słońce, delikatny szum morskich fal i spokój, o jaki trudno na co dzień, szczególnie jeśli mieszka się w dużym mieście – to wszystko jesteśmy w stanie zaproponować wszystkim z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku i oderwaniu się od codziennych trosk oraz obowiązków. Nasza propozycja to czarter http://talar-jachting.pl/ jachtów w najpiękniejszych miejscach na ziemi, gdzie nie tylko skorzystacie z możliwości błogiego leniuchowania, ale również poznacie piękne zabytki, skosztujecie wybornej kuchni i zabawicie się tak, jak jeszcze nigdy dotąd. Zapraszamy na nasz nowoczesny czarter!

Pływaj nowoczesnymi jachtami

Pragniemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego też każdy nasz jacht jest doskonale utrzymany, nowoczesny i posiada takie wyposażenie, które nie tylko jest niezbędne w czasie podróży, ale również daje wyczekiwany komfort. Nasz cel to zapewnienie wszystkim z państwa wspaniałych warunków do pływania, a także pełnego bezpieczeństwa, byście mogli czuć się na wakacjach z rodziną czy przyjaciółmi dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście. Zapewniamy przy tym kompleksową obsługę i jesteśmy w stanie pomóc państwu na każdym etapie współpracy, byście nie czuli się zagubieni w obcym kraju.

Poznaj piękno cudownych miejsc!

Zapraszamy państwa na czarter w Grecji, która nie tylko daje możliwość wspaniałego wypoczynku, ale również poznania cudownych zabytków, które pamiętają jeszcze starożytność. Proponujemy również wycieczkę po wodach Chorwacji – kraju mórz, gór i wspaniałej pogody, który cieszy się od pewnego czasu ogromnym zainteresowaniem wśród polskich turystów. To jednak nie wszystko, bowiem czekają na państwa również Wyspy Kanaryjskie, Tajlandia oraz wiele innych cudownych miejsc, które jak żadne inne dają możliwość wypoczynku i pozostawiają w głowie piękne wspomnienia na całe życie.

Zapraszamy nie tylko osoby, które posiadają licencję żeglarską, ale również te, które nigdy nie miały do czynienia z jachtami – do ich dyspozycji są nasi wykwalifikowani sternicy.

Comments are closed.